Konuklar neler dediler?

"Organizasyonu, program ve sanatçı seçimini, gösteri sırasındaki hizmeti, tüm iletişim çalışmalarını (öncesi - sırası - sonrası) mükemmel bulduğumu söylemeliyim."
Ali Saydam

"İstanbul Resitalleri hayatımıza kıymetli bir kazanç olarak girdi."
Gülsin Onay

"In my opinion, it has been one of the most positive developments on the Istanbul classical music scene over the last few years. Everything has been excellent--from the superb professionalism of the concerts themselves, to the venue, the nice balance in the audience, right down to the excellent interval refreshments. I hope--and believe--that they will continue at the same level in future seasons."
Dr. Paul A. Whitehead

"Yalnız İstanbul'un değil, Türkiye'nin de en büyük organizasyonlarından biri. Hem gelen sanatçılar dünyanın güzide isimleri, hem de çok ilginç programlar sergilemekteler. Web sitenizi, yazışmalarınızı ve elektronik davetiye uygulamanızı da kusursuz buluyorum."
Seher Tanrıyar

"İstisnasız bir numara."
Hasan Esenoğlu

"Önemli bir eksikliği gideriyorsunuz."
Sabri Nafiz Cenk Büyükünal

"Konserleriniz, program ve sanatçıların seçimi çok başarılı."
Prof. Dr. Şefik Görkey

Bu konserlerin organizasyonundaki ve her evresindeki başarınız için ayrıca şimdi de çıkan kritikleri duyurmaya varan profesyonelliginiz icin teşekkür ederim.
Leyla Yenisey Artay

"Çok kaliteli bir etkinlik."
Rüya Süslü

"İstanbul Resitalleri, İstanbul'un kültürel hayatına çok önemli katkıları olan bir organizasyon. Solist olarak başarılarını dünyanın önde gelen konser salonlarında verdikleri konserlerle kanıtlamış sanatçıları seçiyor."
Prof. Dr. Lale Berköz

"Resitalleriniz çok güzel ve heyecan verici."
Cengizhan Baysal

"İstanbul Resitalleri muhteşem bir faaliyet."
Erdur Bekiroğlu

"Yıllık programlarının sezon başında açıklanması ve bu programların aksamadan yerine getirilmesi İstanbul Resitalleri'ni yaşamınızın bir parçası haline getirmiştir."
Oya Oğuz

"İstanbul Resitalleri kapsamındaki üç resitali büyük bir zevkle ve heyecanla izledim. Bu kadar sıradışı, yüksek kalitedeki piyanistleri bize dinletme olanağı sunduğunuz için çok teşekkür ederim."
Ece  Demirci

"Yarattığınız güzellikler için sizi kutluyorum. "
Mukaddes Yamaç

"Seçtiğiniz virtüözler gerçekten de farklı üstünlükteki düzeyde mükemmel sanatçılar."
Prof. Dr. Günsel Koptagel

"Sizleri tebrik etmek isterim bu yaptığınız mükemmel düşünülmüş etkinliklerden dolayı."
Yavuz Kıvaner

"Sizi en samimi ve kuvvetli biçimde kutluyorum."
Prof. Dr. Fuat İnce

"Sanata olan katkılarınızı yürekten kutluyoruz."
Aykut Yamanus

"İstanbul Resitalleri'ni ve sizleri candan kutluyorum, her ne olursa olsun hiç kesilmeden bu programların sürdürülmesini canı gönülden diliyorum."
Dr. Güngör Keşci
İ S T A N B U L Istanbul Recitals    RESİTALLERİ